2e Wedstrijddag “Vriezenveen Competitie” Judokwai Vriezenveen

Afgelopen zaterdag heeft in Sporthal De Weemelanden te Vriezenveen de 2e wedstrijddag van de jaarlijkse judocompetitie seizoen 2014-2015 plaatsgevonden.

De Vriezenveen competitie wordt georganiseerd door de Judokwai Vriezenveen en bestaat uit 3 individuele voorrondes, 1 ronde met teamwedstrijden en een finaleronde, waarbij de judoka’s worden ingedeeld op gewicht, band en vaardigheid, waardoor deze competitie bijzonder geschikt is voor zowel beginnende als gevorderde judoka’s.

Het totaal aantal deelnemers was net zoals de 1e wedstrijddag ca. 100 judoka’s van diverse judoverenigingen uit Almelo, Borne, Hengelo en Vriezenveen. Het mooie van deze competitie is dat iedere judoka zich kan opgeven en in een poule terechtkomt met gelijkwaardige judoka’s, waardoor er enorm spannende wedstrijden ontstaan.

Er was deze middag enorm vele publiek op de wedstrijden afgekomen en men kreeg veel spannende wedstrijden te zien.  Alle deelnemende judoka’s kregen aan het einde van de middag een leuke medaille als herinnering mee.

De 3e wedstrijddag van dit seizoen vindt plaats op zaterdag 14 maart a.s. in sporthal De Weemelanden te Vriezenveen, aanvang 13.30 uur.

 
De uitslagen van de 2e wedstrijddag:

Poule 1
1 Sven Mettinkhof Hengelo Slangenbeek
2 Denley Langenbach Almelo Windmolenbroek
3 Hanneke Plaggemars Groot Driene
4 Stijn Wensink Vriezenveen
5 Ruben Vaandering Groot Driene
 
Poule 2
1 Cas Karperien Groot Driene
2 Renzo Visser Hengelo Slangenbeek
3 Yanick Kouwenhoven Olympic Gym
4 Elisa Melisie Olympic Gym
5 Dez Hofman Vriezenveen
6 Yorinde Piest Vriezenveen
 
Poule 3
1 Matteo Melisie Olympic Gym
2 Rafael Kampman Almelo de Riet
3 Taro Zwak Almelo de Riet
 
Poule 4
1 Tunahan Toptas Almelo Windmolenbroek
2 Chiara Melisie Olympic Gym
3 Thomas Dam Vriezenveen
4 Rik van der Klis Almelo Windmolenbroek
5 Alec Oost Vriezenveen
6 Tygo Schipper Vriezenveen
7 Niek Roosien Vriezenveen
 
Poule 5
1 Ivan Eshuis Vriezenveen
2 Gijs Aink Vriezenveen
3 Bas de Boer Borne
4 Merle Reilink Olympic Gym
5 Ilyas Ruparelia Hengelo
6 Stefan Smelt Vriezenveen
 
Poule 6
1 Bjorn Linde Hengelo Slangenbeek
2 Thijs Schokker Hengelo Vöckerschool
3 Koen ter Horst Hengelo Vöckerschool
4 Mats de Boer Olympic Gym
5 Quin de Rooij Hengelo
6 Mika Esselink Groot Driene
7 Milan Hellingman Groot Driene
 
Poule 7
1 Linde Hanstede Almelo de Riet
2 Ruben Wilbrink Hengelo Slangenbeek
3 Kevin Schipper Vriezenveen
4 Jesper Muizelaar Groot Driene
5 Willem Priekaar Hengelo Vöckerschool
 
Poule 8
1 Melissa Möller Borne
2 Adelin Piest Vriezenveen
3 Loïs Altena Groot Driene
4 Azor Carlo Olympic Gym
5 Dimitri Oral Olympic Gym
 
Poule 9
1 Jaimy de Koning Olympic Gym
2 Sandra Ticheler Hengelo
3 Kursad Sahin-de Vos Hengelo Vöckerschool
4 Stijn Godeke Vriezenveen
5 Jonne Smelt Vriezenveen
6 Chelsea Langenbach Almelo Windmolenbroek
 
Poule 10
1 Bas Tepper Vriezenveen
2 Bart Vos Hengelo Vöckerschool
3 Luc Damhuis Olympic Gym
4 Joey van der Sloot Hengelo
5 Viggo Duwel Hengelo
6 Ruben Wessels Vriezenveen
7 Jarne van Os Hengelo
 
Poule 11
1 Marijn Hanstede Hengelo
2 Thijs Möller Hengelo
3 Femke Brouwer Hengelo
4 Emi Zwak Hengelo
5 Julia ten Holder Hengelo
 
Poule 12
1 Syl Mulder Vriezenveen
2 Milou van Eerden Hengelo
3 Denday de Rooij Hengelo
 
Poule 13
1 Fleur Ellenbroek Olympic Gym
2 Marit Krommendijk Vriezenveen
3 Jack Bekhuis Almelo Schelfhorst
4 Nikkie Schoutese Almelo de Riet
5 Aiden Grifhorst Almelo Windmolenbroek
 
Poule 14
1 Hugo Tammes Olympic Gym
2 Twan Hovestad Almelo Windmolenbroek
3 Branco Vroom Almelo de Riet
4 Rens Damhuis Olympic Gym
5 Anne Jansen Vriezenveen
 
Poule 15
1 Julian Dasselaar Vriezenveen
2 Luc van Burik Hengelo
3 Nicky Bastiaans Almelo Windmolenbroek
4 Quilene IJssel Vriezenveen
5 Harm Jansen Vriezenveen
 
Poule 16
1 Raul Galindo Almelo Windmolenbroek
2 Sanne Jansen Vriezenveen
3 Mark Groote Vriezenveen
4 Joël Altena Groot Driene
 
Poule 17
1 Kevin Bakhuis Vriezenveen
2 Eray Solmaz Hengelo
3 Mert Yilmaz Hengelo
4 Rowin Westerhof Hengelo
5 Koen van er Mark Hengelo
6 Henk Jansen Vriezenveen
7 Thijs van Regteren Vriezenveen
 
Poule 18
1 Sanne Arendshorst Hengelo
2 Thijme Morsink Hengelo
3 Lars Schumacher Hengelo
4 Imke Luisman Hengelo
5 Niek Grooters Vriezenveen

Geplaatst in Uncategorized