Judokwai Vriezenveen Competitie 2015-2016 afgesloten met prachtige finaleronde

Op zaterdag 28 mei werd in Sporthal De Weemelanden de finale gehouden van de “Vriezenveen Competitie” 2015-2016, een ‘open competitie’ georganiseerd door de Judokwai Vriezenveen. Deze finale is de eindronde na een 3-tal voorrondes. Zo’n 40 judoka’s afkomstig uit de hele regio die tijdens deze voorrondes de meeste punten hebben behaald worden dan uitgenodigd om in een onderling gevecht uit te maken wie nummer 1, 2 of 3 in hun gewichtsklasse.

Na een warming up gegeven door sensei Arnold Hegeman werd er begonnen aan deze finalewedstrijden.
Ook deze middag was het publiek in grote getale opgekomen om de judoka’s aan te moedigen en kon wederom genieten van bijzonder spannende finalewedstrijden doordat de judoka’s enorm aan elkaar gewaagd waren.

Voor alle foto’s zie fotoalbum om deze website.

 

EINDUITSLAG VRIEZENVEENCOMPETITIE 2015-2016

 

POULE 1
1 Noud Karperien – Slangenbeek Hengelo
2 Ruben Vaandering – Groot Driene Hengelo
3 Fenne van Beek – Groot Driene Hengelo
 
POULE 2
1 Hanneke Plaggemars – Groot Driene Hengelo
2 Danley Langenbach – Hengelo
3 Taro Zwak – Almelo de Riet
 
POULE 3
1 Tim de Graaff – Vriezenveen
2 Dani Yefimov – Slangenbeek Hengelo
3 Mareen Lamberts – Vriezenveen
 
POULE 4
1 Tim Marsman – Vriezenveen
2 Tristan Boers  – Groot Driene Hengelo
3 Mirthe Helmus – Senshi Nijverdal
 
POULE 5
1 Cas Karperien – Groot Driene Hengelo
2 Sem Kalwij – Slangenbeek Hengelo
3 Imke Geselschap – Slangenbeek Hengelo
 
POULE 6
1 Tunahan Toptas – Almelo Windmolenbroek
2 Youri Grondman – Olympic Gym Hengelo
3 Thijs Schokker – Vöckerschool Hengelo
 
POULE 7
1 Silvan Weeda – Almelo Windmolenbroek
2 Jesper Meuzelaar – Groot Driene Hengelo
 
POULE 8
1 Maria Alkan – Slangenbeek Hengelo
2 Jarne van Os – Vriezenveen
3 Dion Spijker – Senshi Nijverdal
 
POULE 9
1 Kursad Sahin de Vos – Vöckerschool Hengelo
2 Jonne Smelt – Vriezenveen
3 Ilyas Ruparelia – Almelo Windmolenbroek
 
POULE 10
1 Denday de Rooij – Groot Driene Hengelo
2 Luc Damhuis – Slangenbeek Hengelo
3 Hugo Tammes – Slangenbeek Hengelo
 
POULE 11
1 Jack Bekhuis  – Almelo
2 Marit Krommendijk – Vriezenveen
3 Anne Jansen – Vriezenveen
 
POULE 12
1 Twan Hovestad – Almelo Windmolenbroek
2 Rens Damhuis – Slangenbeek Hengelo
3 Adelin Piest – Vriezenveen
 
POULE 13
1 Julian Dasselaar – Vriezenveen
2 Nicky Bastiaans – Almelo Windmolenbroek
3 Sanne Jansen – Vriezenveen
 
POULE 14
1 Lars Schumacher – Almelo de Riet
2 Kevin Bakhuis – Vriezenveen

Geplaatst in Uncategorized