Afgelopen zaterdag 6 februari 2016 heeft in Sporthal Theo Thijssen te Hengelo de 2e wedstrijddag van de jaarlijkse judocompetitie seizoen 2015-2016 plaatsgevonden.
Het totaal aantal deelnemers was net zoals de 1e wedstrijddag ca. 90 judoka’s van diverse judoverenigingen uit Almelo, Borne, Hengelo en Vriezenveen. Er waren tijdens de wedstrijden meerdere prachtige technieken te zien en het is geweldig om de verbetenheid en de krachtinspanningen op de gezichten te zien als er een worp ingezet dan wel verdedigd wordt. Alle judoka’s kregen aan het einde van de middag een leuke medaille als herinnering mee. De 3e wedstrijddag van dit seizoen vindt plaats op zaterdag 12 maart wederom in sporthal Theo Thijssen te Hengelo, aanvang wedstrijden om 13.30 uur.
De uitslagen van de 2e wedstrijddag:
POULE 1
1 Ruben Vaandering – Groot Driene
2 Noud Karperien – Slangenbeek
3 Fenne van Beek – Groot Driene
4 Dennis Schmidt – Groot Driene
5 Wesley Beverdam – Borne
POULE 2
1 Danley Langenbach – SLV
2 Hanneke Plaggenmars – Groot Driene
3 Sven Mettinkhof – Slangenbeek
4 Taro Zwak – Almelo de Riet
5 Elisa Melisie – Olympic Gym
6 Merel Brama – Almelo Windmolenbroek
7 Lukas Zwiers – Vriezenveen
POULE 3
1 Matteo Melisie – Olympic Gym
2 Chiara Melisie – Olympic Gym
3 Devi Boers – Senshi
4 Tim de Graaff – Vriezenveen
5 Maureen Lamberts – Vriezenveen
6 Daan Middelkamp – Senshi
7 Berry Jansen – Vriezenveen
POULE 4
Opnieuw ingedeeld.
POULE 5
1 Tristan Boers – Groot Driene
2 Tim Marsman – Vriezenveen
3 Mirthe Hermus – Senshi
4 Milan Neijenhuis – Senshi
5 Marin van Veen – Vriezenveen
POULE 6
1 Sem Kalwij – Slangenbeek
2 Cas Karperien – Groot Driene
3 Quin de Rooy – Almelo
4 Imke Geselschap – Slangenbeek
5 Hidde Woertman
POULE 7
1 Bas de Boer – Borne
2 Youri Grondman – Olympic Gym
3 Tunahan Toptas – Almelo Windmolenbroek
Thijs Schokker Vöckerschool
Poule A
3 Gijs Aink – Vriezenveen
4 Bjorn Linde – Slangenbeek
Poule B
3 Jarno Korte – Almelo
4 Leon Seifi – Olympic Gym
POULE 8
1 Jesper Muizelaar – Groot Driene
2 Silvan Weeda – Almelo Windmolenbroek
3 Bram van Egmond – Senshi
4 Jelke Talsma – Vriezenveen
5 Tygo Schipper – Vriezenveen
POULE 9
1 Maria Alkan – Slangenbeek
2 Jarne van Os
3 Dion Spijker – Senshi
4 Ruben Wilbrink – Slangenbeek
5 Tara ten Brummelhuis – Senshi
6 Ivan Eshuis – Vriezenveen
7 Kevin Schipper – Vriezenveen
POULE 10
1 Jonne Smelt – Vriezenveen
2 Kursad Sahin de Vos – Vöckerschool
3 Chelsea Langenbach – SLV
4 Ilyas Ruparelia – Almelo Windmolenbroek
5 Demi Schuurman – Senshi
POULE 11
1 Denday de Rooij – Groot Driene
2 Luc Damhuis – Slangenbeek
3 Hugo Tammes – Slangenbeek
4 Bart Vos – Vöckerschool
5 Viggo Duwel – Groot Driene
6 Rick Hegeman – Borne
7 Joey van de Sloot – Almelo Windmolenbroek
POULE 12
1 Jack Bekhuis – Almelo
2 Anne Jansen – Vriezenveen
3 Niek Hofste – Almelo Windmolenbroek
POULE 13
1 Twan Hovestad – Almelo Windmolenbroek
2 Rens Damhuis – Slangenbeek
3 Branco Vroom – Almelo de Riet
4 Adelin Piest – Vriezenveen
5 Mitchell Uneken – Almelo de Riet
POULE 14
1 Julian Dasselaar – Vriezenveen
2 Nicky Bastiaans – Almelo Windmolenbroek
3 Harm Jansen – Vriezenveen
4 Sanne Jansen – Vriezenveen
POULE 15
1 Lars Schumacher – Almelo de Riet
2 Kevin Bakhuis – Vriezenveen
3 Henk Jansen – Vriezenveen
4 Niek Grooters – Vriezenveen